KONKURSY

Konkurs nr 1

BOOM! BOOM! BOOMKONKURS! Wszystkich mniejszych i większych BOOMBOOXowiczów zapraszaMY do udziału w konkursie! Lubicie bawić się kolorami? A może wolicie wycinanki? Chcecie zostać kreatorami mody? A może wolicie rozwiązywać rebusy? Na naszej stronie, pod książeczkami znajdziecie zadania konkursowe:
- kolorowanki pod odcinkiem „KOLORY”
- wycinanki (również do pokolorowania) pod odcinkami „ZWIERZĘTA”, „PLANETY”, „CZĘŚCI CIAŁA”, „UBRANIA”

- rebusy, labirynty i zabawę w łączenie punktów (które możecie nie tylko rozwiązać, ale również pokolorować według własnego pomysłu) pod odcinkami „ROŚLINY” i „MIESIĄCE”.

Wybierzcie aktywność, którą najbardziej lubicie, stwórzcie swoje dzieło, zróbcie mu zdjęcie i wyślijcie je do nas: hello@boomboox.pl

6 najbardziej oryginalnych, zaskakujących prac nagrodzimy… jednym z BOOMISIÓW, a wszystkie opublikujemy w naszej BOOMGALERII. Na Wasze prace czekamy do 5 maja!
UWAGA BOOMBOOXOWICZE: konkurs trwa do 14 maja!

A oto BOOMISIE:

PAN MIŚ: lubi zimną oranżadę, Smerfetkę i szybką jazdę na motórze. Często ściga się z Misiem Uszatkiem, a że ma wielkie serce to daje mu fory, szepcząc pod nosem „FORY FOR JU!”

 

 

 

 

 

 

NUTKA PODFRUWAJKA: fruwa to tu, to tam. Jest numerologiczną trzystadwudziestoczwórką, wierzy w przeznaczenie, dlatego w przerwach między fruwaniem to tu, to tam dzwoni do Wróża RADCIEJA po radę i poradę, jak latać, żeby przeznaczenia nie ominąć.

 

 

 

 

NUTKA EDZIA: siostra cioteczna Podfruwajki. Uwielbia śpiewać. Jej słynny hit „Nutka na dwa serca”, który wykonała w duecie z Kluczem Wiolinowym, porusza miliony serc na całym świecie.

 

 

 

 

 

 

 

RYBA KRZYWOUSTA: potomkini pierwszego Króla Mórz i Oceanów Miecznika I. Jest odrobinę zakręcona, może dlatego chciałaby zaprzyjaźnić się z Renią J. Empirystka, wszystko musi sprawdzić swoimi krzywymi ustami.

 

 

 

 

 

 

PIETREK: BOOMIŚ zagadka. Nigdy nie wiadomo, skąd nadejdzie, kiedy się pojawi, dokąd poniesie go wyobraźnia. Lubi fantazyjne nakrycia głowy, a pompon to jego znak rozpoznawczy.

 

 

 

 

 

 

ŚPIĄCY JEJEŚ: miłośnik rogali. Stąd chyba wzięła się jego ksywa: je je (te rogale) nawet kiedy zasypia. Oprócz spania i rogali lubi błyszczeć w towarzystwie gwiazd. Miłośnik nocnego życia i sezonu jesień-zima, kiedy błyszczeć może najdłużej.